Republikové finále OVOV

Ve dnech 6. – 8. 9. 2023 proběhlo na Atletickém stadionu VUT v Brně republikové finále Odznaku všestrannosti. Naši školu na této akci reprezentoval Jindřich Randýsek, který si svou nominaci vybojoval výbornými výkony na okresním a krajském kole.
Všichni závodníci během dvou dnů absolvovali celkem 10 disciplín. První den probíhaly soutěže ve skoku dalekém, hodu medicinbalem, shybech, skákání přes švihadlo a běhu na 60m. Druhý den pak na závodníky čekal trojskok, kliky, leh-sedy, hod míčkem a běh na 1000m nebo dribling nebo plavání.
Celá akce byla doprovázena programem Armády ČR, Policie ČR a exhibičním závodem českých sportovců – Martina Hniličky, Marina Doktora, Lucie Šafářové a dalších.
První den víceboje se Jindra představil výkony 4,92m ve skoku dalekém, 16,75m v hodu medicinbalem, 80 shybů za 2 minuty, 190 přeskoků přes švihalo různými styly a 8,31s v běhu na 60m.
Druhý den pak skočil 7,53m v trojskoku, 60 kliků za 2 minuty, 66 leh-sedů za 2 minuty, hodil 57m míčkem a 1000m zaběhl za 3 minuty a 25 sekund.
Celkem za své výkony posbíral 7545 bodů a díky tomu obsadil pěkné 48. místo v kategorii jednotlivců.

Gratulujeme k výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.