Toulky (nejen) jihovýchodní Anglií

Abychom si trošku zpestřili a zpříjemnili začátek nového školního roku 2023/2024 a trošku i zavzpomínali na cestování během letních prázdnin, připravujeme v termínu od
17. 9. do 22. 9. 2023 pro studenty školní poznávací zájezd do Anglie. Program bude pestrý, a studenti tak budou moci vdechnout atmosféru všeho, co tato krajina nabízí. Kromě kosmopolitního, životem tepajícího Londýna se budou moci projít po pobřeží a pláži v přímořském letovisku Brighton. Zamíříme také k proslulému a stále záhadami opředenému Stonehenge a majestátní katedrále v Salisbury, která je domovem jedné ze čtyř kopií Magny Charty, listiny, která ve 13. století poprvé omezila absolutní moc monarchy a byla jakýmsi předstupněm parlamentní vlády. Anglie je pověstná hlavně svým kladným vztahem k tradicím a láskou k venkovu, a proto také navštívíme oblast Cotswalds Hills, známou malebnými historickými vesničkami s tradiční kamennou architekturou. Studenti se večer budou vracet do hostitelských rodin, kde budou mít unikátní možnost nahlédnout do běžného života těchto rodin a ověřit si schopnost komunikace v anglickém jazyce s rodilými mluvčími.

Věříme, že si všichni odneseme spoustu nezapomenutelných zážitků a cenných zkušeností.

Pokud opravdu máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo, je potřeba se závazně přihlásit a do 17. 3. 2023 poslat zálohu 6 000 Kč na účet školy. Záloha zahrnuje i cenu za vstupy. Přihlášení bude závazné, a pokud se později rozhodnete dítě nepustit, musíte počítat s vysokými storno poplatky. Dobře si tedy rozmyslete, zda opravdu chcete, aby Váš syn/dcera jeli. Doporučuji projít si program zájezdu, který jsem studentům rozdala a zvážit, zda by náplň Vaše dítě bavila.

Platební údaje:
   – číslo účtu: 19-4278220217/0100
   – jako variabilní symbol uveďte Anglie a jméno a příjmení studenta

Další informace k zájezdu:
Program
Cestovní pokyny
Rady a doporučení
Bezpečnost a hygienická opatření