Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V úterý 11. 4. 2023 se v Hranicích uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Naši školu reprezentovalo osmičlenné družstvo, složené ze čtyř chlapců a čtyř dívek z ročníků 2009 – 2010 a to Nela Hasoňová, Kristýna Linhartová, Magdalena Mynářová, Veronika Venclíková, Vojtěch Koutný, Jiří Jurda, David Juřík a Jindřich Randýsek. V kategoriích jednotlivců je doprovázeli Magdaléna Zemanová, Šimon Smetana, Tomislav Géryk, Ondřej Siegl, Marek SkopalíkJan Zámorský.

Všichni účastníci absolvovali pětiboj který se skládal z trojskoku, odhodu medicinbalu, švihadla, kliků a driblinku nebo běhu na 1 000 m.

Nejlepších výkonů dosáhli Nela Hasoňová a Jindřich Randýsek. Nela mezi dívkami ročníku 2009 nasbírala po 5 disciplínách nejvíce bodů a obsadila krásné 1. místo. Jindra se mezi chlapci ročníku 2009 umístil na velmi pěkném 3. místě. Oba přispěli, stejně jako ostatní členové družstva, důležitými body družstvu, které se v celkovém součtu bodů umístilo na pěkném 2. místě, zaručující postup družstva do krajského kola.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím držíme pěsti v krajském kole, které se uskuteční 25. 5. 2023 v Hranicích.

Jiří Frnka